Rozvoz zásilek po Bohumíně 1.

Pro bohumíňáky jsme připravili novou službu, která doručí Vaší objednávku k vám domů v den objednání. Stačí splňovat tyto podmínky. Adresa pro doručení spadá do městské části Bohumín 1, tj. centrum a blízké okolí (okrajové části plánujeme do budoucna), uskutečnit a uhradit objednávku do 12 hodin dopoledne. Objednávky po 12. hodině budou doručeny následující den. O uložení zásilky do Vaší poštovní schránky budete informování pomocí emailu a SMS. Objednávka větších rozměrů, kterou nelze do schránky uložit, Vám doručíme po předchozí telefonické domluvě ve Vámi zvolený čas. 
Díky EET není možné platit za objednávku v hotovosti. Pouze předem. Nemůžeme s sebou při doručování tahat elektronickou pokladnu. Děkujeme za pochopení.

V čem je pro Vás tato služba zajímavá?
Hlavní důvod, proč by každý bohumíňák měl nakoupit na našem e-shopu, je rychlost a cena. Na pořízený produkt Vám odpadnout náklady na poštovné, což je obrovská finanční pomoc. Zkrátka ušetříte za přepravné. A jestli se Vám zdá, že je to málo, tak Vám navíc odpadne i doba čekání na doručení. Zásilku máte ve schránce tentýž den. Nečekejte zbytečně 30 dní na doručení z aliexpressu. U nás to máte hned za stejnou cenu a doručení ZDARMA. 

Ceník přepravného v rámci České Republiky

OSOBNÍ ODBĚR: Ne

ČESKÁ POŠTA

Doporučená zásilka : 79,-Kč

Dobírka : 118,-Kč

V případě, že v době doručení nebudete zrovna na dané adrese, nechají Vám oznámení a balík budete mít uložen na pobočce Vaší pošty po dobu 14-ti dní.

Sledovací číslo zásilky Vám bude doručeno v den odeslání na emailovou adresu zadanou při registraci.


Nasledujte nás na Facebooku

Nejprodávanější produkty