Servis mobilu

Servis mobilu Počet produktů: 102

Náhradní díly k mobilním telefonům. Zabýváte se servisem smartphonů, nebo si jen chcete opravit telefon svépomocí? Není nic jednoduššího, než si vybrat z naší bohaté nabídky náhradních dílů. V našem itineráři najdete vše potřebné k opravě mobilního telefonu. Snad každý díl jde v telefonu vyměnit za jiný. Stačí najít ten správný díl, který odpoví...

Náhradní díly k mobilním telefonům. Zabýváte se servisem smartphonů, nebo si jen chcete opravit telefon svépomocí? Není nic jednoduššího, než si vybrat z naší bohaté nabídky náhradních dílů. V našem itineráři najdete vše potřebné k opravě mobilního telefonu. Snad každý díl jde v telefonu vyměnit za jiný. Stačí najít ten správný díl, který odpovídá modelu telefonu. Nezáleží na tom, zda se jedná o dotykové sklíčko, lcd displej, vyzváněcí reproduktor, konektor nabíjení, kameru, nebo baterii, každý díl je unikátní a je kompatibilní pouze s konkrétním modelem telefonu. 

Zobrazit

Podkategorie

  • Displeje & dotyky

    Prasklý displej u dotykového telefonu je nejčastější, a taky jedna z nejdražších, servisních závad. Mobil není levná záležitost a nejlepší řešení je výměna displeje, nebo výměna dotykového skla. Můžete využít služeb servisního technika, čímž se náklady na opravu přístroje navýší, nebo zkusit opravit telefon svépomocí podle našeho video návodu. Spoustu dalších rad a tipů najdete na našem blogu, který je věnován opravám mobilních telefonů. 

  • Kryty & rámečky

    Zadní kryt baterie je nedílnou součástí mobilního telefonu. Při opotřebení je možno vyměnit na mobilním telefonu rámeček, středový rámeček a další kryty. Krytka microsd a krytka usb je další součást, kterou lze vyměnit a najdete ji právě v této kategorii.

  • Lepení & lepící pásky

    Lepící páska na mobil je nezbytný nástroj pro servis mobilu. Oboustranná páska poslouží jako spojovací nástroj dotykového sklíčka k rámečku telefonu. Další nástroj často využívaný pro servis mobilu je čiré lepidlo.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 102 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 102 položek

Nasledujte nás na Facebooku

Nejprodávanější produkty